Adaçayı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?

Adaçayı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?

 

 Adaçayı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır? Gerçekten Zayıflamak İçin Etkilimidir? Bunların Cevabını Öğrenmek İçin Hazırladığımız Makalemizi Okumanız Yeterlidir.

 

 ADAÇAYI İLE KİLO VERMEK MÜMKÜNMÜ?

 

 Ada çayı ülkemizde de içilen bir çayın ham maddesi olan bitkiye ve çayına verilen isimdir. Adaçayı sadece zayıflama ve kilo vermek için kullanılmıyor elbette… Adaçayının değişik hastalıklara ve rahatsızlıklara bitkisel çözüm sunan bir çay olduğunu da biliyoruz.

Adaçayının faydaları, hangi hastalıklara iyi geldiği ve iyileştirdiği hastalıklar arasında böcek zehirlenmeleri, boğaz ağrısı, tonsilit, menapoz sancıları, kuru öksürük, adet sancıları, diş ağrıları, diş ve ağız iltahabı, akciğer hastalıkları, bebeklerde gaz sancısı, bebeklerde kolit sancısı, Gastrit, Bağırsak tembelliği ve ses kısıklığı gibi sağlık sorununun bitkisel çözümü olarak oldukça etkilidir. Zayıflamak için kullanılan Adaçayı yapraklarından elde edilen bitkisel çay ise tam manasıyla iştah kesen ve kilo verdiren özelliklere sahiptir.

Zayıflatıcı ve iyileştirici etkisi olan Adaçayı Bal formülünün, iksirinin, karışımının yapılışı:
Adaçayı ada çayı

Adaçayı ada çayı


2 yemek kaşığı adaçayını bir bardak kaynar suya atarak 30 dakika bekletiriz. Daha sonra içerisinde 1 tatlı kaşığı süzme bal ilave ederek her yarım saatte bir bikaç saat boyunca içeriz. Dilerseniz adaçayı içerisine Limon da atarak elde edilen karışımı gargara yaparak ağzımızda bekletiriz. Daha sonra da yudumlayarak içeriz. Bu karışım, bademcik şişmelerine ve iltihaplarına bire bir çözümdür.
Emziren annelerin ada çayı içmeleri neticesinde adaçayı içerisindeki mikrop kırıcı bitkisel enzimler anne sütüne geçmekte, bebeğin sağlıklı ve hastalıklara dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Anne sütünü arttıran bitkiler arasında Adaçayı özel bir yere sahiptir. Kaşıntılara bitkisel tedavi yöntemi olarak adaçayı içilmesi, Bahama adalarında halk tarafından yaygın bir biçimde kullanılan bir yöntemdir. Özellikle bitkisel ve böcek ısırıkları nedeniyle oluşan egzama ve alerjik reaksiyonlara karşı Adaçayı tedavi edici bir etkiye sahiptir.

Etiketler:  adaçayı, adaçayı bitkisi, adaçayının faydaları, adaçayının etkileri, adaçayının zararları, adaçayı kullanımı, adaçayı zayıflatırmı, adaçayı nasıl kullanılır, adaçayı ne işe yarar, adaçayı karışımlı bitkisel çayı, adaçayı nasıl kullanılır, adaçayı zayıflamak için nasıl kullanılır

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.