Adaçayı Zayıflayanların Yorumları

Adaçayı Zayıflayanların Yorumları

Adaçayı Zayıflayanların Yorumları

   Adaçayı Zayıflayanların Yorumları. Adaçayı İçiyor Ve Adaçayı Yağı Kullanıyosunuz, Aklınızda Acaba Zayıflayacakmıyım, Bu Adaçayı Kürleri Ve Ürünleri Vücuduma Yararlı Mı Gibi Sorularınıza Bi Nebze Yardımcı Olacağına İnandığımız Okuyucu Yorumlarımız Aşağıdadır.

Adaçayı Zayıflayanların Yorumları:

Gülcan / SİVAS
Bahçemde 3-4 kök adaçayı ekili. bu 4 kök adaçayından çıkan yaprakları kurutuyorum ve koca sene bitki çayı olarak içiyorum. Zayıflamda çok faydalı oluyor bu çay.

Zeynep / TRABZON
ben de 20 gün adaçayı içeceğim bakalım istediğim kiloya düşebilecek miyim bunu sizlerle paylaşırım o zaman… görüşürüz

Ahmet / SAMSUN
Ben her sabah adaçayı içiyorum, ne hikmetse kışları hiç öksürük ve bogaz ağrıları ile karşılaşmıyorum. kısa bi araştırma sonrasında adaçayı faydaları hakkında çok bilğiler buldum. bu faydalı bitki çayını çocuklarıma da içirmeye başladım..

Dilek / İSTANBUL
Aktarlardan aldığım adaçayını salatalarda kullanıyorum çok hoş bi aroma ve tat veriyor. biraz acımsı ama seviyorum bu bitkiyi. birçok bağışıklık sistemi sorunlarımı çözüyor.

Etiketler: adaçayı yağının saça faydaları, adaçayı agacı, adaçayı çayı, adaçayı kullanını, adaçayı kürü, adaçayı macunu, adaçayı yağı, adaçayı kapsülü, adaçayı tohumu, adaçayı sirkesi, adaçayı tozu, adaçayı çiçeği, adaçayı hakkında bilgi, adaçayı bitkisi, adaçayı yararları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.