Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilirmi

Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilirmi

Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilirmi

   Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilirmi. Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilmez. Böbrek Ve Mesane Taşlarını Daha Rahat Düşürmek İçin 80 Gr Olan Yarım Avuç Adaçayı 1litre Suda Haşlanır. Şeker Ve Küçük Bir Parça Limonla Çay Gibi İçilir.

Hamilelikte Adaçayı Tohumu İçilirmi:

Tatlı kokusu ile pek çok parfüm ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılan adaçayı aromatik tedavi edici özellikleriyle regl dönemi ağrılarının hafifletilmesinden stres ve baş ağrısını geçirmeye kadar pek çok sorunun tedavisinde kullanılıyor. Adaçayı östrojenik içeriğe sahip olmasa da kadın üreme sistemi üzerinde etkisi bulunuyor.

Bilimsel araştırma sonuçlarının yayınlandığı Complementary Therapies in Nursing and Midwifery’nin 2000 yılı baskısında adaçayı, lavanta ve gül yağları ile uygulanan aromaterapinin adet dönemi sancılarını önemli oranda azalttığı belirtilmiş. Kanamayı teşvik edici özelliğinde dolayı adaçayı yağı gebelik döneminde kesinlikle kullanılmamalı.

Etiketler: hamilelikte adaçayı tohumu içilirmi, adaçayı agacı, adaçayı çayı, adaçayı kullanını, adaçayı kürü, adaçayı macunu, adaçayı yağı, adaçayı kapsülü, adaçayı tohumu, adaçayı sirkesi, adaçayı tozu, adaçayı çiçeği, adaçayı hakkında bilgi, adaçayı bitkisi, adaçayı yararları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.